HABERLER

A-Plas Tampon Üretimini KraussMaffei ile Mükemmelleştiriyor

A-Plas Tampon Üretimini KraussMaffei ile Mükemmelleştiriyor

A-Plas' ın 3 farklı fabrikasında, 9 adet MX üretim hattı...

Haberin devamı için lütfen tıklayınız.

 

Sürdürülebilir Büyüme için KraussMaffei

Sürdürülebilir Büyüme için KraussMaffei

Al-kor, 2023 ihracat hedeflerine ulaşma, katma değerli ve yüksek teknolojili ürün üretme kabiliyetlerini arttırma vizyonuyla yatırımlarına devam ediyor. Konuyla ilgili; plastik teknolojisi konusunda uzman Krauss Maffei firması yetkilileri ve Türkiye mümessili Tepro Makine Genel Müdürü Cem Saygın ile yeni teknolojiler ve otomasyon konularında bilgi alışverişinde bulundular. 

PlastEurasia 2018

PlastEurasia 2018

5-8 Aralık 2018 tarihleri arasında Tüyap Kongre Merkezi' nde gerçekleşen PlastEurasia 2018 Plastik Endüstrisi fuarına katıldık.

haberin devamı
A-PLAS Tampon Üretimini KraussMaffei ile Mükemmelleştiriyor

A-PLAS Tampon Üretimini KraussMaffei ile Mükemmelleştiriyor

haber içeriği için lütfen tıklayınız...

KraussMaffei Fakuma 2018

KraussMaffei Fakuma 2018

Bayanlar ve Baylar

Fakuma 2018’ de sizleri KraussMaffei Standına bekliyoruz… Son birkaç yıldır olduğu gibi bu sene de sınırlı sayıdaki ücretsiz günlük davetiyelerin dağıtım süreci Eylül ayı itibari ile başlayacaktır. KraussMaffei bünyesinde organize edilen davetiye dağıtım sürecinde kişi başına sadece 1 adet ücretsiz günlük davetiye verilecek olup çok günlü ziyaretler için KraussMaffei’ ın sponsorluğu bulunmayacaktır.

Bu sürecin daha etkin ve verimli olması adına davetiye dağıtımı sadece KraussMaffei’ ın yeni goAhead uygulaması üzerinden yapılacaktır. https://goahead-app.kraussmaffeigroup.com/en/

Fakuma ziyaretçileri; dijital Ahead portalındaki tüm makaleleri, spesifik sergi ve gösteri bilgilerinin yanı sıra PX 320’ yi ilk defa arttırılmış gerçeklik uygulamasında deneyimleme fırsatı bulacaklar.

Uygulama şu anda mevcut olup ücretsiz davetiye kodlarının dağıtımı Eylül ayında başlayacaktır.

 https://goahead-app.kraussmaffeigroup.com/en/

Her türlü müşteri daveti ya da dijital goAhead uygulaması hakkındaki sorularınız için events@kraussmaffei.com adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.