BEYAZ EŞYA

Beyaz eşya endüstrisine yönelik geniş bir ürün yelpazesi

Yenilikçi özellikleri ve modern tasarımları ile günlük hayatımızın vazgeçilmezleri olan beyaz eşya ve elektrikli ev aletleri yaşantımızı kolaylaştırmaya devam ediyor. Gün geçtikçe pazar payını ciddi oranda artıran bu sektörün başarısının büyük bir kısmını ise plastikler oluşturuyor. Beyaz eşya endüstrisinde plastik parça kullanımı eskiye göre çok daha fazla. Buzdolabından elektrikli süpürgeye, bulaşık makinesinden ütüye birçok üründe plastik kullanımının artması; hafiflikten tasarım özgürlüğüne, dayanıklılıktan enerji tasarrufu ve geri dönüşüme kadar birçok noktada avantaj sağlamaktadır.

KraussMaffei’ in makine portföyünde bu ihtiyaçları karşılayabilen geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. KraussMaffei güvenilir makine tasarımlarını ve yenilikçi teknolojiyi birleştirerek üretim çözümleri sunar. Global bir kalıp üreticileri ve çevre birimi tedarikçileri ağına ek olarak, KraussMaffei'nin sunduğu çözümler şirketin eşi benzeri olmayan makine teknolojisini baz alır:

  • PX serisi: 50’ den 200 tona kadar kapama kuvvetine sahip bu makineler özellikle ambalaj ve teknik parçaların üretimi için ideal makinelerdir.
  • MX serisi: 5.500 tona kadar kapama kuvvetine sahip bu makineler piyasada bulunan en hızlı büyük makinelerdendir
  • CX serisi: 35’ den 650 tona kadar kapama kuvvetine sahip bu makineler; küçük bir alanda, basit uygulamalardan kompleks üretim proseslerine kadar her aşamada maksimum maliyet faydası sağlar. İki plaka teknolojisi sayesinde kompakt bir tasarım ve kolay ulaşılabilirlik sağlanmaktadır. 150 adet makine ve enjeksiyon grubu kombinasyonu ve 500’ün üzerinde opsiyon seçeneği ile CX serisi size eşsiz bir esneklik sunmaktadır.
  • GX serisi: 400-900 tonluk orta seviye kapama kuvveti segmentindeki bu makineler dünyadaki en hızlı çift plakalı sistemlerdir
  • Otomasyon: Kartezyen robotlar veya 6 eksenli endüstriyel robot teknolojimiz makineler ile tam entegredir