Magbo

Otomotiv ve elektrik endüstrilerinde, basınçla kalıplamada, temiz odalarda, kauçuk kalıplamada, inşşat işlerinde ve özel kalıplamada güvenle kullanabileceğiniz sistemlerdir. Gerçek sıkıştırma kuvveti okuması, çıkarılabilir tam metalik yüzey, sıcaklık denetleyicisi, 30mm' lik opsiyonu, slayt algılama sistemi ve yandan yüklemeli kayar sistem en önemli özellikleridir. Magbo; bugün piyasada bulunan tüm endüstriyel manyetik teknolojiyi kapsayan elektromanyetik teknolojilerde uzmanlaşmıştır. Magbo; plastik enjeksiyon, metal presleme, kalıp döküm ve kauçuk kalıplama endüstrisinde hızlı kalıp değişimi için mükemmel bir üründür. Manyetik alanda 20 yılı aşkın bir deneyime sahip olan SOPH grubu, müşterinin ihtiyaçlarını karşılamak için her zaman en iyi teknolojileri sunar.

 

magbo Yeni slimline seçeneği ile kalıp açma mesafesinden tasarruf sağlar. 30mm manyetik plaka seçeneği; makine kalıp açma mesafesinden tasarruf sağlar ve enjeksiyon memesi uzatma gereksinimini azaltır. Çıkarılabilir tam metalik yüzey (5mm) sayesinde daha esnektir. (opsiyonel)

 

 

 

 

 

 

Alışagelmiş kilitleme yöntemleri, kilitleme kuvvetini kenarlar etrafında odaklar. Manyetik kilitleme, kalıbın tüm yüzeyi üzerinde kilitleme kuvveti oluşturur. Kalıp manyetize edildiğinde, makine plakasının neredeyse bir parçası olur. Arttırılan bu rijitlik; yüksek kaliteli parçalar, artan tekrarlanabilirlik ve daha az bakım gereksinimi demektir.

Magbo yandan yüklemeli kayar sistem, kolonların dış tarafında yer alan döner mekanizmayı sağlar. Bu sistem makine üzerinde değişiklik yapmadan, kalıpların kalıp arabasına, kolonların üzerinden yüklenmesine izin verir.