MC6 Control System

SplitScreen teknolojisine ve Eko fonksiyonuna sahip dokunmatik MC6 kontrol sistemi

Kullanılabilirlik Önceliğimizdir

KraussMaffei, dokunmatik MC6 kontrol sistemi ile makinenin her işlemini kullanıcılar açısından daha iyi hale getiren bir sistem sunar. KraussMaffei'nin deneyimli yazılım mühendisleri kullanışlı işlevlere ve menüler arasında kolay gezinime odaklanır. Tüm serilerde MC6 kontrol sistemi bulunmaktadır.

Hedefe sadece bir kaç adımda varın

"Varılacak yere en kısa sürede gitme" ilkesine dayanarak, tek başına yapılandırılabilen bir favoriler çubuğu ile net bir genel konsept oluşturulmuştur. Daha kolay bir kullanım sağlamak için makine klavyesinde sadece o andaki geçerli makine modunda seçilebilecek olan butonlar gösterilir.

SplitScreen teknolojisi ile her şey bir bakışta önünüzde

SplitScreen teknolojisi, MC6 kontrol sisteminin önemli unsurlarından biridir: Bu bölünmüş ekran gösterimi sayesinde, en önemli üretim süreçlerini aynı anda görebilirsiniz. Örneğin, enjeksiyon işlemini gerçek değerli çevrimlerle aynı anda izleyebilirsiniz.

Proses Dizayn: Net yerleşim

Entegre ProcessDesigner aracı, tüm geçerli prosesler için net bir görsel sunum sağlar ve uygulama şartlarına bağlı olarak, basit sürükle-bırak hareketleri ile bunları değiştirmenize olanak verir.

Tasarruf Et! Bir düğmeye basarak enerji tasarrufu

MC6 kontrol sisteminde, genel enerji-etkin tasarımımızın temsilcisi olan "Eco butonu" bulunur. Bu, sadece bir düğmeye basarak makineyi optimal enerji verimliliğinde kullanacak şekilde ayarlamanızı sağlar.

Kazançlar;

  • Kullanıcı dostu fonksiyon ilkesine sahiptir
  • SplitScreen ve ProcessDesigner sayesinde proses kontrolü basittir
  • Net ve anlaşılır yapıdadır
  • Kullanıcı yönetimi standartlaştırılmıştır
  • Otomasyon sistemi ve makinenin her iki yönde de çalıştırılması mümkündür

KraussMaffei MC6 Kontrol Sistemi

KraussMaffei MC6 Kontrol Sistemi